Фотозвіт

Фотозвіт eSPORTconf Ukraine 2017

У лютому відбулася перша в країні кіберспортивна конференція eSPORTconf Ukraine 2017! Ця унікальна подія для українського ринку зібрала під одним дахом представників найрізноманітніших галузей бізнесу заради об'єднання та спільного розвитку вітчизняної eSports-індустрії.

Кіберспорт в Україні активно розвивається, що підтвердили представлені в рамках конференції доповіді з актуальними аналітичними та статистичними даними. Загалом на заході відбулося 12 виступів авторитетних спікерів. Конференція eSport зібрала близько 250 учасників.

Пропонуємо вашій увазі фотозвіт з eSPORTconf Ukraine 2017!

Фотоотчет конференции

Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map