Zeus розповів про плани pro100 під час презентації нової форми клубу

Zeus розповів про плани pro100 під час презентації нової форми клубу

У неділю, 4 червня, відбулася презентація форми кіберспортивного клубу pro100. Крім членів команди з CS:GO, на зустрічі були присутніми тренер Іван Кочугов (відомий як F_1N) і президент організації Данило Тесленко (Zeus). Останній розповів про минулі досягнення команди, що грала під ім'ям pro100, відповів на запитання відвідувачів і провів конкурси.

Президент організації заявив, що активно шукає кіберспортсменів для складів із інших популярних дисциплін. Головним критерієм він вважає не нинішні успіхи гравця, а його перспективність і можливість професійно розвиватися. Також Данило Тесленко оголосив про плани створення другого складу з CS:GO.

В інтерв'ю для WEGAME капітан першого колективу pro100 з CS:GO Дмитро «def» Лемещук відзначив, що, якщо пощастить, то клуб потрапить до топ-30 порталу HLTV.org за 2 місяці. За гірших умов він відвів на досягнення цього завдання близько півроку.

назад до списку
Відвідувачу
Купити квиток
Спонсору
Стати спонсором
Спікеру
Стати спікером
ЗМІ
Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map