Zeus розповів про плани pro100 під час презентації нової форми клубу

Zeus розповів про плани pro100 під час презентації нової форми клубу

У неділю, 4 червня, відбулася презентація форми кіберспортивного клубу pro100. Крім членів команди з CS:GO, на зустрічі були присутніми тренер Іван Кочугов (відомий як F_1N) і президент організації Данило Тесленко (Zeus). Останній розповів про минулі досягнення команди, що грала під ім'ям pro100, відповів на запитання відвідувачів і провів конкурси.

Президент організації заявив, що активно шукає кіберспортсменів для складів із інших популярних дисциплін. Головним критерієм він вважає не нинішні успіхи гравця, а його перспективність і можливість професійно розвиватися. Також Данило Тесленко оголосив про плани створення другого складу з CS:GO.

В інтерв'ю для WEGAME капітан першого колективу pro100 з CS:GO Дмитро «def» Лемещук відзначив, що, якщо пощастить, то клуб потрапить до топ-30 порталу HLTV.org за 2 місяці. За гірших умов він відвів на досягнення цього завдання близько півроку.

18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.
15/02/2021 Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum
Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане адвокатське об’єднання Juscutum. Знайомтеся!