Zeus розповів про плани pro100 під час презентації нової форми клубу

Zeus розповів про плани pro100 під час презентації нової форми клубу

У неділю, 4 червня, відбулася презентація форми кіберспортивного клубу pro100. Крім членів команди з CS:GO, на зустрічі були присутніми тренер Іван Кочугов (відомий як F_1N) і президент організації Данило Тесленко (Zeus). Останній розповів про минулі досягнення команди, що грала під ім'ям pro100, відповів на запитання відвідувачів і провів конкурси.

Президент організації заявив, що активно шукає кіберспортсменів для складів із інших популярних дисциплін. Головним критерієм він вважає не нинішні успіхи гравця, а його перспективність і можливість професійно розвиватися. Також Данило Тесленко оголосив про плани створення другого складу з CS:GO.

В інтерв'ю для WEGAME капітан першого колективу pro100 з CS:GO Дмитро «def» Лемещук відзначив, що, якщо пощастить, то клуб потрапить до топ-30 порталу HLTV.org за 2 місяці. За гірших умов він відвів на досягнення цього завдання близько півроку.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map