Зустрічайте провідних спікерів eSPORTconf Ukraine 2021!

Зустрічайте провідних спікерів eSPORTconf Ukraine 2021!

26 травня в Києві відбудеться третя eSPORTconf Ukraine 2021 – це бізнес-захід від Smile-Expo про важливі аспекти розвитку індустрії кіберспорту та можливості успішного заробітку в цій ніші.

Галузева конференція збере лідерів esports-спільноти, які успішно працюють у різних напрямах ринку – від освіти й інтертейнменту до юриспруденції та беттінгу. Вони виступлять зі змістовними доповідями, розберуть практичні кейси та дадуть відповіді на запитання гостей.

З-поміж спікерів заходу:

  • Віталій Лавров – заступник міністра молоді та спорту України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

  • Іван Данішевський – глава правління UESF і засновник холдингу ESM.one.

  • Степан Шульга – продюсер esports-трансляцій. У Parimatch Tech очолює кіберспортивний напрям. Раніше був виконавчим продюсером StarLadder.

  • Максим Білоногов працює в медіахолдингу WePlay Esports на посадах генпродюсера і CVO. Увійшов до топ-30 впливових людей у сфері кіберспорту за версією журналу Forbes.

  • Владислав Білоцький в адвокатському об’єднанні Juscutum обіймає посаду бізнес-партнера практики IP & Data protection. Очолює Комітет адвокатської практики в Національній асоціації адвокатів України.

У доповідях експертів йтиметься про особливості інституціоналізації кіберспорту та важливість кіберосвіти для побудови кар’єри професійного геймера. Вони розкажуть, як нішеві компанії можуть сприяти підготовці профільних фахівців, як беттінг-діяльність впливає на esports-сферу та що зараз найбільше цікавить цільову аудиторію. Окрім цього, фахівці проаналізують важливі аспекти ведення бізнесу в кіберспортивній галузі, пояснять, як зробити цю нішу джерелом доходів і на які нюанси звертати увагу інвесторам і кіберспортсменом, щоб захистити свої права.

Гості заходу не тільки отримають море корисних знань, але й зможуть познайомитися з представниками кіберспортивного ком’юніті, а також поставити їм запитання.


Приєднуйтеся до eSPORTconf Ukraine 2021 уже зараз! Дізнайтеся секрети успішної роботи в індустрії кіберспорту та долучіться до кола професіоналів, які розвивають esports-ринок України.

Програма та реєстрація >>>

18+

Приєднуйтеся до Telegram-чату,  

щоб залишатися в курсі всіх новин eSPORTconf Ukraine й особисто познайомитися з провідними представниками кіберспортивної спільноти!  

Перейти telegram-plane