Зустрічайте модератора eSPORTconf Ukraine 2021 – Тараса Жукова, PR & Communications Officer в AB GAMES!

Зустрічайте модератора eSPORTconf Ukraine 2021 – Тараса Жукова, PR & Communications Officer в AB GAMES!

26 травня відбудеться конференція з кіберспорту eSPORTconf Ukraine 2021. Модератором заходу стане Тарас Жуков – ведучий профільних івентів, трансляцій і церемоній.

Тарас обіймає посаду PR & Communications Officer у компанії AB GAMES, яка є світовим лідером мобільного жанру HOPA. Спеціаліст розвиває зовнішній проєкт – бібліотеку артбуків AB Library, продюсує контент, веде подкасти й онлайн-івенти.

Ведучий провів інтерв’ю з лідерами ігрової індустрії: Джамою Джурабаєвим, Рафаелем Лакостом, Софі Ву, Ренді Пітчфордом, Енріке Оліф’єром, Річардом «Левелордом» Греєм та іншими.

Також Тарас організував низку gamedev-конференцій і найбільшу в СНД церемонію нагородження DevGAMM Awards із загальним призовим фондом понад $100 000.

У 2018 році він провів на Kickstarter успішну кампанію зі збору коштів на реалізацію проєкту авторської настільної гри Deus lo Vult, зібравши в 5 разів більше необхідної суми.


Приєднуйтеся до eSPORTconf Ukraine 2021 і дізнайтеся від передових фахівців індустрії про перспективи та можливості кіберспортивного ринку!

Програма та реєстрація >>>

18+

Приєднуйтеся до Telegram-чату,  

щоб залишатися в курсі всіх новин eSPORTconf Ukraine й особисто познайомитися з провідними представниками кіберспортивної спільноти!  

Перейти telegram-plane