Вперше за тривалий час фанати NaVi.G2A сповнені ентузіазму: Zeus is back!

Вперше за тривалий час фанати NaVi.G2A сповнені ентузіазму: Zeus is back!

Результати чемпіонатів світу з Dota 2 та СS:GO для українського клубу Natus Vincere видалися доволі невтішними, але вони призвели до змін, які обіцяють позитивно вплинути на ситуацію. У низці останніх трансферів особливо відзначилося повернення Данила «Zeus» Тесленка.

Після феєричної перемоги команди Gambit на Major-турнірі в Кракові організація вирішила розпрощатися з тренером СS:GO-складу Михайлом «Kane» Благіним. Данило не підтримав цього рішення, а коли зрозумів, що змінити ситуацію не вийде, пішов слідом за товаришем.

Новина про те, що Zeus повернувся до клубу, який свого часу обійшовся з ним не краще, ніж Gambit з Kane, здивувала багатьох. Гравець заявив, що спочатку цього не планував, він розглядав варіанти приєднатися до складу клубу pro100 чи навіть взагалі завершити кар'єру.

А повернувся до NaVi.G2A він тому, що цінує професіоналізм, а організація має величезний потенціал, який треба лише розкрити у правильному напрямку.

Фанати «Народжених перемагати» вперше за тривалий час перебувають у захваті від того, що коїться в команді, та сповнені ентузіазму щодо її майбутнього.

eSport conf Ukraine, eSport, eSport conf Ukraine 2017, Natus Vincere, Gambit, Данило «Zeus» Тесленко, Zeus, NaVi.G2A, Zeus is back

Поновлені склади Natus Vincere та Gambit зустрінуться на одній сцені вже незабаром. Обидві команди запросили до Швеції на DreamHack Masters Malmö 2017. Турнір відбуватиметься з 30 серпня по 3 вересня.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map