VP G2A «вилетіли», а Na'Vi має шанс перемогти в ESL One: Cologne 2017

VP G2A «вилетіли», а Na'Vi має шанс перемогти в ESL One: Cologne 2017

Крім польського PGL Krakow Major 2017, ESL One: Cologne в Німеччині є найбільшим турніром місяця з CS: GO. Його загальний фонд – $250 тисяч. Після вчорашніх матчів зі змагання вийшли клуби TyLoo та Virtus.pro G2A, які не виграли жодного матчу.

Єдиним представником східноєвропейського регіону на турнірі залишився клуб Natus Vincere. Сьогодні він має вступити до бою зі складом mousesports у вищій сітці 4-го туру.

Playoff-матчі відбудуться 7 липня. Команди Team Liquid і Ninjas in Pyjamas заробили право виходу до цього етапу ще у 2-му раунді.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map