Можливості Battle Pass TI9 і призовий фонд The International 2019. Кіберспортивні новини тижня

Можливості Battle Pass TI9 і призовий фонд The International 2019. Кіберспортивні новини тижня

Як сильно призовий фонд The ​​International 2019 виріс за останні дві доби й чому кіберспортсмен Алів «w33» Омар йде зі складу команди Chaos. Про ці та інші події зі світу esports читайте в нашому традиційному дайджесті.

Почалися продажі бойових пропусків The International 2019

Valve оголосила про старт продажів Battle Pass TI9, завдяки яким гравці в Dota 2 отримають не тільки бонуси, але й окремі унікальні інструменти. Однією з нових функцій стане можливість внести будь-якого гравця в «Чорний список», а також шанс випробувати себе як тренера низькорангової команди.

Вартість базового набору становить $ 10, за додаткову плату можна відкрити 50 і 100 рівнів. 25 % від усієї суми, зібраної з продажів, відраховуються в призовий фонд The ​​International 2019, який уже досяг позначки в $ 8 млн.

Геймери негативно відгукуються про систему перероблення нагород Battle Pass TI9

Фанати Dota 2 розкритикували новий принцип перероблення скарбниць у бойовому пропуску для TI9, який днями з’явився в грі. Тепер, згідно з правилами, гравець може перетворювати предмети Immortal Treasure лише в нові скарбниці і йому необхідно буде використовувати відразу чотири скіни. Через це багато геймери можуть залишитися з зайвими речами.

Також користувачі на Reddit акцентували увагу на тому, що до сотого рівня Battle Pass реально отримати тільки одну Immortal Treasure II. Це означає, що без придбання левелу гравцям в Dota 2 буде складно отримати предмети не з першої колекції.

Призовий фонд The ​​International 2019 виріс до $ 8 млн

Завдяки старанням геймерів, призовий фонд The ​​International 2019 з Dota 2 досяг $ 8 млн. Для того щоб підвищити його, гравцям знадобилося всього 37 годин — саме стільки часу пройшло зі старту продажів Battle Pass в цьому році. У попередній раз за цей же час фонд зріс до $ 6,1 млн.

Тільки за перші 24 години геймерам вдалося збільшити призовий фонд до $ 7,4 млн — це стало абсолютним рекордом за всі рази проведення The International.

Гравець Virtus.pro придбав 1 200 рівнів Battle Pass для TI19

Роман «RAMZES666» Кушнарьов з Virtus.pro з Dota 2 поділився інформацією, скільки грошей витратив на рівні бойового пропуску The International 2019 — загальна сума склала $ 460, він придбав 1200 левелів. Також кіберспортсмен встиг поділитися з пресою враженнями про предмети з Immortal Treasure I. Ними стали окремі речі на героїв Lifestealer і Drow Ranger.

W33 взяв перерву від змагальної Dota 2

Алів «w33» Омар, який виступає на турнірах з Dota 2 з 2014 року, візьме тимчасову перерву в професійній діяльності. Кіберспортсмен повідомив на своїй сторінці у «Твіттері», що це пов’язано з проблемами зі здоров’ям. Команда Chaos, у складі якої грав Алів «w33» Омар, поки не дала коментарів із цього приводу.

Нещодавно колектив також покинули кіберспортсмени Данило «Kingrd» Насіменто й Отава «Tavo» Габріель, що було пов’язано з не вдалим виступом на MDL Disneyland Paris Major. Поки незрозуміло, чи залишаться в команді Расмус «MISERY» Філіпс і Вільям «hFn» Медейрос, але оновлений список Chaos обіцяла представити найближчим часом.

Team Liquid стала переможцем IEM Sydney 2019

Чемпіоном турніру з CS: GO IEM Sydney 2019 став кіберспортивний колектив Team Liquid. Відома команда зі США обіграла в гранд-фіналі шведів Fnatic. Підсумковий рахунок склав 3: 2 на користь Team Liquid, яка протягом усього змагання показувала стабільні результати й не програла жодної карти. IEM Sydney 2019 відбувався в Австралії з 30 квітня до 5 травня, під час чемпіонату команди боролися за призовий фонд у $ 250 тис.