«Повсталі з пекла» відкривають підрозділ з PlayerUnknown's Battlegrounds

«Повсталі з пекла» відкривають підрозділ з PlayerUnknown's Battlegrounds

Команда HellRaisers поповнилася російськими гравцями Сергієм «qmzx» Івановим і Даниїлом «dastish» Шипіциним для підрозділу з PUBG. Керівництво планує незабаром доукомплектувати його ще двома кіберспортсменами.

Олексій «xaoc» Кучеров, генеральний директор HellRaisers, пояснив своє рішення тим, що кількість гравців, які захоплюються відеогрою PUBG, збільшується з фантастичною швидкістю. Кіберспортсмени раді приєднанню до «Повсталих з пекла» і можливості проявити себе, незабаром вони виступлять на XPUBG CIS Playtest.

Підписуйтесь на новини eSPORTconf Ukraine в Facebook та VK!

 

18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.
15/02/2021 Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum
Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане адвокатське об’єднання Juscutum. Знайомтеся!