«Повсталі з пекла» відкривають підрозділ з PlayerUnknown's Battlegrounds

«Повсталі з пекла» відкривають підрозділ з PlayerUnknown's Battlegrounds

Команда HellRaisers поповнилася російськими гравцями Сергієм «qmzx» Івановим і Даниїлом «dastish» Шипіциним для підрозділу з PUBG. Керівництво планує незабаром доукомплектувати його ще двома кіберспортсменами.

Олексій «xaoc» Кучеров, генеральний директор HellRaisers, пояснив своє рішення тим, що кількість гравців, які захоплюються відеогрою PUBG, збільшується з фантастичною швидкістю. Кіберспортсмени раді приєднанню до «Повсталих з пекла» і можливості проявити себе, незабаром вони виступлять на XPUBG CIS Playtest.

Підписуйтесь на новини eSPORTconf Ukraine в Facebook та VK!

 

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map