В українському eSports-клубі HellRaisers змінилося керівництво

В українському eSports-клубі HellRaisers змінилося керівництво

Гендиректор українського клубу HellRaisers, який керував організацією близько 2,5 років, полишив свій пост. Максима Беднарського замінив Олексій «xaoc» Кучеров.

Новий CEO раніше працював фінансовим директором організації та займався аналітикою на студії SLTV. Перед тим він був професійним кіберспортсменом з Counter-Strike та завершив кар'єру в 2012-му в якості учасника колективу Virtus.pro.

За словами Максима Беднарського, його рішення є зваженим і не залежить від останніх турнірних результатах колективу з CS:GO.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map