В Україні затвердили загальні правила кіберспорту: деталі

В Україні затвердили загальні правила кіберспорту: деталі

26 січня 2021 року відбулася знакова подія для esports-індустрії. Міністерство молоді та спорту затвердило загальні правила кіберспорту, розроблені спільно з Федерацією кіберспорту України (UESF).

Нормативний документ укладався з урахуванням Правил і технічних регламентів Міжнародної федерації кіберспорту (IEF). Він визначає основи, що регулюють організацію та проведення будь-яких кіберспортивних змагань, окрім міжнародних турнірів, які проводить IEF на території України.

Виконання правил обов’язкове для всіх учасників змагань. У документі прописані різновиди та системи кіберспортивних змагань, зазначені вимоги до процедури подання заявок на участь у турнірі, місця та тривалості його проведення, викладаються умови ігрового процесу й санкції за їхнє недотримання. Також вказується, які особи не можуть бути допущені до участі в змаганнях.

Окремо розроблений регламент для кожної з дисциплін: стратегії в реальному часі, бойової арени, технічного, спортивного та тактико-стратегічного симулятора, файтингу, змагальної головоломки.

Нагадаємо, що у вересні 2020 року esports визнали офіційним різновидом спорту в Україні. Це сталося завдяки сприянню UESF.

7 квітня голова правління Федерації кіберспорту України Іван Данішевський стане спікером eSPORTconf Ukraine 2021.


Приєднуйтеся до події, щоб отримати знання від провідних гравців індустрії!

Програма заходу >>>

18+

Приєднуйтеся до Telegram-чату,  

щоб залишатися в курсі всіх новин eSPORTconf Ukraine й особисто познайомитися з провідними представниками кіберспортивної спільноти!  

Перейти telegram-plane