У своєму першому матчі без seized'а колектив Na'Vi обіграв North

У своєму першому матчі без seized'а колектив Na'Vi обіграв North

Фанати Natus Vincere G2A знову сподіваються. Після чергових змін у складі, під час яких Денис «seized» Костін перейшов до «інактів», команді довелося виступити на ESL Pro League S6 Europe проти колективу North. І Na'Vi перемогли з рахунком 17:19.

Вражає, що навіть при тому, що seized'а замінював не професійний гравець, а тренер Михайло «Kane» Благін, склад обіграв клуб, який займає зараз 4-у позицію у рейтингу HLTV.org.

До речі, на даний момент у турнірній таблиці North на 2-му місці, тоді як «Народжені перемагати» – на 14-у.

eSportconf Ukraine, esport, кіберспорт, Natus Vincere, ESL Pro League

Одна перемога не дасть можливості українському колективу посісти місце у фіналі шостого сезону ESL Pro League, але дасть можливість їхнім уболівальникам вірити в улюблений клуб.

На черзі ще один матч. Проти GODSENT гравці Na'Vi виступлять разом із тимчасовим членом команди Олексієм «1uke» Зиміним (Team Spirit Academy).

Підписуйтесь на новини eSPORTconf Ukraine в Facebook та VK!

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map