У складі Na’Vi.G2A з Dota 2 знову гравці лише з СНД

У складі Na’Vi.G2A з Dota 2 знову гравці лише з СНД

Мультигеймінгова eSports-організація Natus Vincere G2A знову здійснює кадрові зміни. Перевівши в неактивний статус 2 гравців з CS:GO (Ладислава «GuardiaN» Ковача та Дениса «seized» Костіна), вона перевела увагу на склад з Dota 2.

Цього разу клуб покинули швед Пер Андерс Ульсон Лілль (відомий як Pajkatt) і датчанин Мальті Вінтер (виступає під псевдонімом Biver). Тепер у колективі залишилося 3 кібератлети – 2 українці та 1 росіянин.

Нагадаємо, що нещодавно на позицію тренера Na'Vi.Dota 2 призначили колишнього гравця «золотого складу» – Олександра Дашкевича (XBOCT). Деякі фанати вбачають добрий знак у змінах, що відбуваються, та сподіваються на відродження зоряної ери «Народжених перемагати».

02/03/2021 Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов
Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов Чому освіта в кіберспорті необхідна? Які навички затребувані на кіберспортивному ринку праці? Як esports-організації можуть допомогти в підготовці кваліфікованих фахівців?
18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.