У складі Na’Vi.G2A з Dota 2 знову гравці лише з СНД

У складі Na’Vi.G2A з Dota 2 знову гравці лише з СНД

Мультигеймінгова eSports-організація Natus Vincere G2A знову здійснює кадрові зміни. Перевівши в неактивний статус 2 гравців з CS:GO (Ладислава «GuardiaN» Ковача та Дениса «seized» Костіна), вона перевела увагу на склад з Dota 2.

Цього разу клуб покинули швед Пер Андерс Ульсон Лілль (відомий як Pajkatt) і датчанин Мальті Вінтер (виступає під псевдонімом Biver). Тепер у колективі залишилося 3 кібератлети – 2 українці та 1 росіянин.

Нагадаємо, що нещодавно на позицію тренера Na'Vi.Dota 2 призначили колишнього гравця «золотого складу» – Олександра Дашкевича (XBOCT). Деякі фанати вбачають добрий знак у змінах, що відбуваються, та сподіваються на відродження зоряної ери «Народжених перемагати».

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map