У розпалі 2-й сезон турніру TaKeOver з дисципліни Overwatch

У розпалі 2-й сезон турніру TaKeOver з дисципліни Overwatch

Вчора в німецькому місті Крефельд розпочався турнір TaKeOver 2, який триватиме до 4 червня. Групові матчі складаються з чотирьох карт і здійснюються по колу (Round Robin). Два найкращих Overwatch-колективи з кожної групи увійдуть до верхньої playoff-сітки, а ті, що опиняться на третіх місцях – до нижньої.

За підсумками матчів Group A, найвищі результати показав французький клуб Rogue. Другим за результатами став склад мультигеймінгової організації eUnited, третім – фінський колектив NIP. Команда Cyclowns програла всі матчі.

До Group B входять наступні команди:

  • Misfits;
  • Cloud9;
  • Hammers Esports;
  • Movistar Riders.

Гранд-фінал відбудеться 4 червня. Загальний фонд змагань – $50 тис., з них $25 тыс. отримає переможець і $12,5 тис. – срібний призер. За третє місце клуб отримає $8,5 тис., а за четверте – $4 тис.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map