У Нідерландах відбудеться Hearthstone World Championship 2017

У Нідерландах відбудеться Hearthstone World Championship 2017

18-21 січня у Нідерландах відбудеться щорічний Hearthstone World Championship 2017. У ньому візьмуть участь переможці серії змагань Hearthstone Championship Tour і топові гравці HCT Last Call.

Чемпіонат пройде у такому форматі: усього буде 4 групи по 4 гравці. У кожній групі визначається найкраща пара гравців. Далі – Single-Elimination плей-оф, а на завершення – матчі з топ-5 учасників.

У групі В Україну представить Kolento, а у групі D – Neirea.

Минулого року український гравець DrHippy з команди Virtus.pro посів друге місце у цьому чемпіонаті та забрав 150 тисяч доларів. Учасники командного турніру ті ж, що і цього року. Їхній результат – срібло і 40 тисяч доларів призового фонду.

Підписуйтесь на новини eSPORTconf Ukraine в Facebook та VK!

 

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map