У Нідерландах відбудеться Hearthstone World Championship 2017

У Нідерландах відбудеться Hearthstone World Championship 2017

18-21 січня у Нідерландах відбудеться щорічний Hearthstone World Championship 2017. У ньому візьмуть участь переможці серії змагань Hearthstone Championship Tour і топові гравці HCT Last Call.

Чемпіонат пройде у такому форматі: усього буде 4 групи по 4 гравці. У кожній групі визначається найкраща пара гравців. Далі – Single-Elimination плей-оф, а на завершення – матчі з топ-5 учасників.

У групі В Україну представить Kolento, а у групі D – Neirea.

Минулого року український гравець DrHippy з команди Virtus.pro посів друге місце у цьому чемпіонаті та забрав 150 тисяч доларів. Учасники командного турніру ті ж, що і цього року. Їхній результат – срібло і 40 тисяч доларів призового фонду.

Підписуйтесь на новини eSPORTconf Ukraine в Facebook та VK!

 

04/03/2021 Про інституціоналізацію кіберспорту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість заступник міністра молоді та спорту України Віталій Лавров
02/03/2021 Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов
Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов Чому освіта в кіберспорті необхідна? Які навички затребувані на кіберспортивному ринку праці? Як esports-організації можуть допомогти в підготовці кваліфікованих фахівців?
18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.