У світовому чемпіонаті з Hearthstone візьмуть участь двоє українців

У світовому чемпіонаті з Hearthstone візьмуть участь двоє українців

18-21 січня у Нідерландах пройде світовий чемпіонат Hearthstone World Championship, фонд якого $ 1 мільйон. Серед учасників є 2 українських кіберспортсменів: Олександр «Kolento» Мальш (входить до складу Cloud9) і Євген «Neirea» Шумилин (член клубу G2 Esports). Крім індивідуальних змагань, обидва гравці показали себе у командному ЧС.

esportconf Ukraine, кіберспорт, Hearthstone World Championship 2017

Минулими вихідними з дисципліни відбувся онлайн-турнір для СНД-гравців StarLadder Ultimate Series 2017. У ньому брали участь 3 українці. Крім Neirea, виступили Микола «NickChipper» Величко (учасник Team Spirit) і Олексій «Allad» Бурчак, нещодавно підписаний російським клубом М19.

Перше місце і приз у розмірі $ 5 тис. дісталися казахському гравцеві з Virtus.pro Олжасу «Naiman» Батирбекову. Allad посів 3-є місце, отримавши $ 1,5 тисячі, NickChipper – 4-е, його нагорода склала $ 500. За 5-е місце Neirea заробив $ 250.

Підписуйтесь на новини eSPORTconf Ukraine в Facebook та VK!

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map