У Києві відбудеться чемпіонат з HoTS з фондом $100 тис.

У Києві відбудеться чемпіонат з HoTS з фондом $100 тис.

У межах 2-й фази світового чемпіонату Heroes of the Storm Global Championship (HGC) з 2 по 6 серпня відбудеться проміжний турнір Western Clash HGC. «Західна сутичка» визначить найсильнішого гравця з HoTS в європейському, американському та австралійсько-новозеландському регіонах.

Сумарний фонд змагання $100 тис. Команда-переможець отримає $ 30 тис., «Срібний» призер - $ 20 тис., «Бронзовий» – $15 тис. За 4-те місце гравці отримають приз $10 тис., за 5-6 місця – $7,5 тис., за 7-8 місця – $5 тис.

Учасники «Західної сутички» та їхні регіони наведено нижче.

Heroes of the Storm Global Championship, eSport, Участники «Западной стычки»

Подія станеться в столиці України на території клубу Kiev Cybersport Arena. Вхід для відвідувачів безкоштовний, але потрібна попередня реєстрація.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map