У Києві відбудеться чемпіонат з HoTS з фондом $100 тис.

У Києві відбудеться чемпіонат з HoTS з фондом $100 тис.

У межах 2-й фази світового чемпіонату Heroes of the Storm Global Championship (HGC) з 2 по 6 серпня відбудеться проміжний турнір Western Clash HGC. «Західна сутичка» визначить найсильнішого гравця з HoTS в європейському, американському та австралійсько-новозеландському регіонах.

Сумарний фонд змагання $100 тис. Команда-переможець отримає $ 30 тис., «Срібний» призер - $ 20 тис., «Бронзовий» – $15 тис. За 4-те місце гравці отримають приз $10 тис., за 5-6 місця – $7,5 тис., за 7-8 місця – $5 тис.

Учасники «Західної сутички» та їхні регіони наведено нижче.

Heroes of the Storm Global Championship, eSport, Участники «Западной стычки»

Подія станеться в столиці України на території клубу Kiev Cybersport Arena. Вхід для відвідувачів безкоштовний, але потрібна попередня реєстрація.

02/03/2021 Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов
Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов Чому освіта в кіберспорті необхідна? Які навички затребувані на кіберспортивному ринку праці? Як esports-організації можуть допомогти в підготовці кваліфікованих фахівців?
18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.