У кіберспортивній організації Natus Vincere G2A тривають кадрові зміни

У кіберспортивній організації Natus Vincere G2A тривають кадрові зміни

Наприкінці 2016 року фанати кіберспортивного клубу Natus Vincere опинилися перед фактом кардинальних змін в одному з найпопулярніших ігрових складів. Українських гравців з Dota 2 замінили 3 європейських кіберспортсмени, один з яких зайняв позицію капітана.

Не минуло й місяця як представники організації оголосили про чергову, не менш важливу кадрову перестановку. Олександр Кохановський, який заснував Na'Vi, після семи років керівництва клубом пішов з посади генерального директора. Покинувши позицію CEO, він не відмовився управляти клубом повністю, а увійшов до складу ради директорів.

Новим гендиректором став Євген Золотарьов, який і раніше обіймав відповідальну посаду в організації. В цілому члени Natus Vincere G2A і фанати кіберспортивного клубу сприйняли зміни позитивно.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map