У кіберспортивній організації Natus Vincere G2A тривають кадрові зміни

У кіберспортивній організації Natus Vincere G2A тривають кадрові зміни

Наприкінці 2016 року фанати кіберспортивного клубу Natus Vincere опинилися перед фактом кардинальних змін в одному з найпопулярніших ігрових складів. Українських гравців з Dota 2 замінили 3 європейських кіберспортсмени, один з яких зайняв позицію капітана.

Не минуло й місяця як представники організації оголосили про чергову, не менш важливу кадрову перестановку. Олександр Кохановський, який заснував Na'Vi, після семи років керівництва клубом пішов з посади генерального директора. Покинувши позицію CEO, він не відмовився управляти клубом повністю, а увійшов до складу ради директорів.

Новим гендиректором став Євген Золотарьов, який і раніше обіймав відповідальну посаду в організації. В цілому члени Natus Vincere G2A і фанати кіберспортивного клубу сприйняли зміни позитивно.

18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.
15/02/2021 Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum
Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане адвокатське об’єднання Juscutum. Знайомтеся!