У демозоні eSPORTconf Ukraine візьме участь кіберспортивна організація Gamesys Club

У демозоні eSPORTconf Ukraine візьме участь кіберспортивна організація Gamesys Club

22 лютого серед учасників демозони eSPORTconf Ukraine 2017 буде кіберспортивна органзація Gamesys Club.

Девіз компанії: «Ми геймери – ми знаємо геймерів!».

Gamesys Gaming Ads & Events здійснює діяльність у 2-х напрямках:

  • створення ігрових заходів «під ключ»;
  • комплексний рекламний супровід фірм, що мають намір пов`язати свій бренд або продукт з гейм-індустрією.

Команда Gamesys провела понад 20 подій і зібрала понад 2,5 тис. учасників у кібертурнірах. Організація надає додаткові послуги з розробки сайтів, мобільних додатків, ін.

Gamesys Club вбачає власну місію у формуванні ігрового співтовариства та популяризації геймингу серед населення країни.

Їм вдалося повернути тренд з проведення ігрових заходів у торгові центри України. Унікальність компанії полягає в наданні повного спектру послуг, починаючи з розробки концепції проекту та закінчуючи складанням доповідних звітів про результат виконаної роботи.

Відвідайте стенд Gamesys Club на eSPORTconf Ukraine 2017, поспілкуйтеся чи обговоріть співпрацю з представниками організації.

Придбати квиток.

18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.
15/02/2021 Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum
Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане адвокатське об’єднання Juscutum. Знайомтеся!