У демозоні eSPORTconf Ukraine презентують ергономічні крісла від компанії Kulik System

У демозоні eSPORTconf Ukraine презентують ергономічні крісла від компанії Kulik System

22 лютого в демозоні eSPORTconf Ukraine 2017 на власному стенді компанія Kulik System представить унікальні ергономічні крісла за патентованою системою.

Італійська компанія Kulik System має офіційні представництва в 14 країнах, зокрема у США, ОАЕ, Європі та СНД.

Підприємство є лідером серед виробників ергономічних ексклюзивних крісел. Причиною тому є значний досвід в ергономічній галузі, сучасна фабрика та запатентована система з контролю над всіма ділянками хребта.

Офісні крісла з анатомічним ефектом від Kulik System створено для поціновувачів комфорту на робочому місці та тих, хто піклується про власне здоров'я. Всі моделі мають конструкцію, яка вірно розподіляє навантаження на хребет і коригує поставу. Крісла Kulik System виготовлено з екологічно чистих матеріалів у яскравих дизайнерських рішеннях.

На стенді компанії в демозоні eSPORTconf Ukraine 2017 кожен відвідувач матиме змогу оцінити продукцію Kulik System, поставити запитання представникам бренду та обговорити співпрацю.

Реєстрація здійснюється тут.

назад до списку
Відвідувачу
Купити квиток
Спонсору
Стати спонсором
Спікеру
Стати спікером
ЗМІ
Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map