У демозоні eSPORTconf Ukraine презентують ергономічні крісла від компанії Kulik System

У демозоні eSPORTconf Ukraine презентують ергономічні крісла від компанії Kulik System

22 лютого в демозоні eSPORTconf Ukraine 2017 на власному стенді компанія Kulik System представить унікальні ергономічні крісла за патентованою системою.

Італійська компанія Kulik System має офіційні представництва в 14 країнах, зокрема у США, ОАЕ, Європі та СНД.

Підприємство є лідером серед виробників ергономічних ексклюзивних крісел. Причиною тому є значний досвід в ергономічній галузі, сучасна фабрика та запатентована система з контролю над всіма ділянками хребта.

Офісні крісла з анатомічним ефектом від Kulik System створено для поціновувачів комфорту на робочому місці та тих, хто піклується про власне здоров'я. Всі моделі мають конструкцію, яка вірно розподіляє навантаження на хребет і коригує поставу. Крісла Kulik System виготовлено з екологічно чистих матеріалів у яскравих дизайнерських рішеннях.

На стенді компанії в демозоні eSPORTconf Ukraine 2017 кожен відвідувач матиме змогу оцінити продукцію Kulik System, поставити запитання представникам бренду та обговорити співпрацю.

Реєстрація здійснюється тут.

04/03/2021 Про інституціоналізацію кіберспорту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість заступник міністра молоді та спорту України Віталій Лавров
02/03/2021 Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов
Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов Чому освіта в кіберспорті необхідна? Які навички затребувані на кіберспортивному ринку праці? Як esports-організації можуть допомогти в підготовці кваліфікованих фахівців?
18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.