У демозоні eSPORTconf Ukraine презентують ергономічні крісла від компанії Kulik System

У демозоні eSPORTconf Ukraine презентують ергономічні крісла від компанії Kulik System

22 лютого в демозоні eSPORTconf Ukraine 2017 на власному стенді компанія Kulik System представить унікальні ергономічні крісла за патентованою системою.

Італійська компанія Kulik System має офіційні представництва в 14 країнах, зокрема у США, ОАЕ, Європі та СНД.

Підприємство є лідером серед виробників ергономічних ексклюзивних крісел. Причиною тому є значний досвід в ергономічній галузі, сучасна фабрика та запатентована система з контролю над всіма ділянками хребта.

Офісні крісла з анатомічним ефектом від Kulik System створено для поціновувачів комфорту на робочому місці та тих, хто піклується про власне здоров'я. Всі моделі мають конструкцію, яка вірно розподіляє навантаження на хребет і коригує поставу. Крісла Kulik System виготовлено з екологічно чистих матеріалів у яскравих дизайнерських рішеннях.

На стенді компанії в демозоні eSPORTconf Ukraine 2017 кожен відвідувач матиме змогу оцінити продукцію Kulik System, поставити запитання представникам бренду та обговорити співпрацю.

Реєстрація здійснюється тут.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map