У квітневому рейтингу гра Dota 2 лідирує за переглядами eSports-матчів

У квітневому рейтингу гра Dota 2 лідирує за переглядами eSports-матчів

Аналітики компанії Newzoo склали рейтинг переглядів eSports-матчів у квітні. До уваги брали показники платформи Twitch. Випередивши League of Legends, лідером місяця стала дисципліна Dota 2. Змагання з цієї гри переглянули 32,2 мільйони годин, у той час як з LoL – «лише» 23,2 млн.

В апрельском рейтинге игра Dota 2 лидирует по просмотру eSports-матчей

Такі високі показники обумовлені двома великими змаганнями з дисциплін The Kiev Major та DAC, які мали місце у квітні. Плей-офф регіональних ліг, який у той самий час відбувався з LoL, протистояти конкуренції не зміг.

В апрельском рейтинге игра Dota 2 лидирует по просмотру eSports-матчей

На третьому місці – CS: GO з 20,3 мільйони годин переглядів. На четвертій позиції гра Hearthstone, яку в квітні переглянули 7,9 млн годин, а на п'ятій – Overwatch, зібравши 1,9 млн годин.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map