У квітневому рейтингу гра Dota 2 лідирує за переглядами eSports-матчів

У квітневому рейтингу гра Dota 2 лідирує за переглядами eSports-матчів

Аналітики компанії Newzoo склали рейтинг переглядів eSports-матчів у квітні. До уваги брали показники платформи Twitch. Випередивши League of Legends, лідером місяця стала дисципліна Dota 2. Змагання з цієї гри переглянули 32,2 мільйони годин, у той час як з LoL – «лише» 23,2 млн.

В апрельском рейтинге игра Dota 2 лидирует по просмотру eSports-матчей

Такі високі показники обумовлені двома великими змаганнями з дисциплін The Kiev Major та DAC, які мали місце у квітні. Плей-офф регіональних ліг, який у той самий час відбувався з LoL, протистояти конкуренції не зміг.

В апрельском рейтинге игра Dota 2 лидирует по просмотру eSports-матчей

На третьому місці – CS: GO з 20,3 мільйони годин переглядів. На четвертій позиції гра Hearthstone, яку в квітні переглянули 7,9 млн годин, а на п'ятій – Overwatch, зібравши 1,9 млн годин.

18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.
15/02/2021 Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum
Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане адвокатське об’єднання Juscutum. Знайомтеся!