У квітні відбувся турнір з Apex Legends, Mortal Kombat 11 в Україні не буде, а Sony розповіла перші подробиці про п’яту PlayStation. Новини тижня

У квітні відбувся турнір з Apex Legends, Mortal Kombat 11 в Україні не буде, а Sony розповіла перші подробиці про п’яту PlayStation. Новини тижня

Як Twitch пояснив бан литовської стрімерші, як відбувся Europe Showdown 2019 і чому Mortal Kombat 11 не продаватиметься в Україні? Про ці та інші кіберспортивні події — у нашому щотижневому дайджесті.

Apex Legends — тепер кіберспорт

13 квітня в столиці Німеччини відбувся турнір з Apex Legends — Europe Showdown 2019. Він тривав один день і мав призовий фонд $ 500 тисяч. Організатори провели дві офлайн-кваліфікації та фінал протягом одного дня без критичних затримок і технічних проблем. За грою можна було спостерігати зі стріму кожного скваду, а не тільки з основної трансляції.

Twitch забанив стрімершу за косплей темношкірого персонажа Apex Legends

Литовська стрімерша Карина karupups Марцинкевич отримала 30-денний бан на сервісі Twitch — за «розпалювання ненависті за ставленням до людини або групи людей». Під час останньої трансляції вона робила косплей на Lifeline — темношкіру героїню Apex Legends.

У коментарі для онлайн-видання Cybersport.ru Карина сказала, що вона не збиралася нікого висміяти або образити, а лише хотіла, щоб підсумковий образ був максимально схожий з оригіналом.

У Sony розкрили перші подробиці про PlayStation

З’явилися нові подробиці про п’яте покоління PlayStation. Як стверджують представники Sony, приставка вийде у 2019 році, але розробники ігор уже отримали девкіти консолі.

За попередніми даними, процесором нової PlayStation стане 8-ядерний AMD Ryzen Zen 2, а відкритий — Radeon Navi з підтримкою трасування променів і дозволом 8K. У консоль також буде вбудований чіп, що створює об’ємний звук через зовнішні динаміки.

Планується, що консоль також передбачить спеціальний накопичувач SSD, завдяки якому і гри будуть запускатися набагато швидше.

Sony посилила контроль над секс-контентом в іграх

У Sony ввели обмеження на наготу й сексуальні сцени в іграх, які виходять на консолях компанії. Очікується, що політика у Sony буде суворішою, ніж на інших платформах, де єдиний критерій — отримання вікового рейтингу в тій чи іншій країні.

Як заявили представники розробника, у компанії будуть стежити, щоб доступні на PlayStation ігри «не перешкоджали здоровому дорослішанню й розвитку» молодих людей.

У Sony підтвердили, що Mortal Kombat 11 не продаватиметься в Україні

На початку квітня стало відомо, що Mortal Kombat 11 пропала з попередніх замовлень в PlayStation Network.

У розмові з українським виданням PlayUA регіональна служба підтримки Sony підтвердила, що гра на території країни тепер недоступна. Представники Warner Bros. заявили, що реліз в Україні скасований відповідно до місцевого законодавства.

Передбачається, що це пов’язано з ексклюзивним для Росії костюмом персонажа, який містить символіку комуністичного режиму.