У 2017 році The Major з Dota 2 проведуть у Києві!

У 2017 році The Major з Dota 2 проведуть у Києві!

Під час трансляції змагання The Boston Major 2016 представники корпорації Valve оголосили місце проведення другого та завершального The Major турніру з Dota 2 сезону 2016/2017. Останнє велике змагання перед головною ігровою подією The International 2017 проведуть у столиці України.

20–23 квітня відбудеться LAN-турнір The Kiev Major 2017. Організовуватиме київський захід компанія PGL, яка працювала з The ​​Boston Major 2016. Відбіркові кваліфікації проходитимуть у березні: 6–9 березня – відкриті, 10–13 березня – регіональні.

Турнір The Kiev Major 2017 стане першим, до якого приєднаються 2 нові регіональні кваліфікації: країни СНД і Південної Америки.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map