У 2017 році ще більше eSports-турнірів транслюватимуть у форматі VR

У 2017 році ще більше eSports-турнірів транслюватимуть у форматі VR

Стало відомо про початок офіційної співпраці між медіахолдингом Modern Times Group (MTG) і VR-платформою SLIVER.tv. Результатом партнерства у 2017 році стане 14 кіберспортивних змагань від MTG організаторів ESL і DreamHack у форматі віртуальної реальності.

DreamHack Las Vegas буде першим турніром цього року, що транслюватиметься в VR 15-19 лютого. Від організатора ESL першим на SLIVER.tv стане IEM Katowice 2017 (25 лютого - 5 березня у Польщі). Завдяки гарнітурам віртуальної реальності битви будуть доступними в дисциплінах League of Legends, Dota 2 і CS: GO.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map