Український клуб NaVi зайняв 9-те місце в рейтингу найбагатших esports-організацій

Український клуб NaVi зайняв 9-те місце в рейтингу найбагатших esports-організацій

Сервіс Esports Earnings поділився підсумковим рейтингом найбагатших кіберспортивних команд 2020 року. У першу десятку увійшов і легендарний український клуб Natus Vincere.

Онлайн-ресурс зібрав дані не за ростерами чи певними гравцями, а представив загальний звіт про заробітки та кількість турнірів у кіберспортивній організації загалом. У списку – 601 команда.

На першому місці розташувалася Dallas Empire, яка в сумі заробила $1,8 млн. Срібло отримала Team Liquid, що перемогла у 225 турнірах і забрала призові в $1,5 млн. Цікаво, що команда San Francisco Shock заробила майже стільки ж, але виграла всього два турніри. Вона спеціалізується тільки на дисципліні Overwatch.

П’яте місце зайняв клуб Virtus.pro. У його складі грає українець Володимир No[o]ne Міненко, який зараз має найвищий загальний дохід з-поміж кіберспортсменів України. NaVi зайняла дев’яту позицію з показником в $1,1 млн. Усього за 2020 рік клуб виграв 57 турнірів.

Організація Natus Vincere заснована у 2009 році. Вона була та залишається одним із лідерів кіберіндустрії. Сумарно за цей час її склади в різних дисциплінах виграли понад $11 млн. У клубу є ростери за найпопулярнішими іграми: Counter-Strike, CS:GO, Dota 2, League of Legends, PUBG, Quake, FIFA тощо.


Докладно про перспективи та вектор подальшого розвитку esports-індустрії ви зможете дізнатися 7 квітня на eSPORTconf Ukraine 2021.

Програма заходу >>>

18+

Приєднуйтеся до Telegram-чату,  

щоб залишатися в курсі всіх новин eSPORTconf Ukraine й особисто познайомитися з провідними представниками кіберспортивної спільноти!  

Перейти telegram-plane