Українець здобув «срібло» на чемпіонаті з Hearthstone

Українець здобув «срібло» на чемпіонаті з Hearthstone

Минулими вихідними в Іспанії відбувся major-чемпіонат Gamegune Major 2017 з дисципліни Hearthstone. Серед 16 учасників з США і країн Європи на ньому були присутні й 2 гравці з України.

Євген «Neirea» Шумілін (представник клубу G2 Esports) пройшов до групової стадії, але ж у першому матчі плей-офф програв литовському кіберспортсменові. Його колишній партнер по збірній України на HGG Олександр «Kolento» Малиш (учасник Cloud9) дійшов до фіналу змагань, але поступився першістю британцеві Джеку «J4CKIECHAN» Хаттону (член Fade 2 Karma).

За підсумками турніру, J4CKIECHAN виграв $ 14 тисяч, а Kolento – $ 7 тис. За 3-е і 4-е місця кіберспортсмени отримали по $ 3,5 тисячі, а іншим, хто вийшов у плей-офф, дісталося по $ 353.

Нагадаємо, що на Hearthstone Global Games (HGG) збірній України також поталанило посісти друге місце, програвши останній бій чехам.

Підписуйтесь на новини eSPORTconf Ukraine в Facebook та VK!

 

18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.
15/02/2021 Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum
Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане адвокатське об’єднання Juscutum. Знайомтеся!