Трійка найкращих українських кіберспортсменів 2016 року з Dota 2

Трійка найкращих українських кіберспортсменів 2016 року з Dota 2

Минулий рік виявився не найуспішнішим для гравців з дисципліни Dota 2 з СНД. Найбільша з українських кіберспортивних організацій Natus Vincere G2A розчарувала фанатів своєю грою на останньому турнірі The International. Склад Na'Vi з Dota 2 було оновлено, але судити про його майбутнє наразі передчасно.

Проте, є українські кіберспортсмени, які минулого року відзначилися вмілою грою в складі команд інших країн і регіонів. Давайте ознайомимося з трійкою найвидатніших з них.

Роман Фомінок, відомий як Resolut1on

Двадцятирічний кіберспортсмен народився у Нікополі. Впродовж своєї п'ятирічної кар'єри грав у складі професійних кіберспортивних команд з СНД: ICCup, Virtus.pro, RoX.KIS, Team Empire. Роман Фомінок завжди мав репутацію успішного гравця, зокрема на позиції капітана. Проте, лише у 2016 році, перейшовши до складу американської команди Digital Chaos, йому вдалося особливо відзначитися в складі колективу срібних призерів The International 2016.

Володимир Міненко, який виступав на ім’я No[o]ne

Дев’ятнадцятирічного українця визнали найсильнішим гравцем середньої лінії в СНД. Влітку 2016 року він потрапив до складу клубу Virtus.pro. Регіональна спільнота уважно стежить за успіхами перспективного кіберспортсмена.

Ілля Іллюк, він же Lil

Один з найпопулярніших гравців четвертої позиції в світі. Двадцятиоднорічний киянин нещодавно увійшов до вісьмірки найкращих кіберспортсменів за версією компанії Red Bull, коли став єдиним представником СНД в списку. Влітку 2016 року Ілля Іллюк повернувся до складу клубу Virtus.pro G2A.

назад до списку
Відвідувачу
Купити квиток
Спонсору
Стати спонсором
Спікеру
Стати спікером
ЗМІ
Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map