Трійка найкращих українських кіберспортсменів 2016 року з Dota 2

Трійка найкращих українських кіберспортсменів 2016 року з Dota 2

Минулий рік виявився не найуспішнішим для гравців з дисципліни Dota 2 з СНД. Найбільша з українських кіберспортивних організацій Natus Vincere G2A розчарувала фанатів своєю грою на останньому турнірі The International. Склад Na'Vi з Dota 2 було оновлено, але судити про його майбутнє наразі передчасно.

Проте, є українські кіберспортсмени, які минулого року відзначилися вмілою грою в складі команд інших країн і регіонів. Давайте ознайомимося з трійкою найвидатніших з них.

Роман Фомінок, відомий як Resolut1on

Двадцятирічний кіберспортсмен народився у Нікополі. Впродовж своєї п'ятирічної кар'єри грав у складі професійних кіберспортивних команд з СНД: ICCup, Virtus.pro, RoX.KIS, Team Empire. Роман Фомінок завжди мав репутацію успішного гравця, зокрема на позиції капітана. Проте, лише у 2016 році, перейшовши до складу американської команди Digital Chaos, йому вдалося особливо відзначитися в складі колективу срібних призерів The International 2016.

Володимир Міненко, який виступав на ім’я No[o]ne

Дев’ятнадцятирічного українця визнали найсильнішим гравцем середньої лінії в СНД. Влітку 2016 року він потрапив до складу клубу Virtus.pro. Регіональна спільнота уважно стежить за успіхами перспективного кіберспортсмена.

Ілля Іллюк, він же Lil

Один з найпопулярніших гравців четвертої позиції в світі. Двадцятиоднорічний киянин нещодавно увійшов до вісьмірки найкращих кіберспортсменів за версією компанії Red Bull, коли став єдиним представником СНД в списку. Влітку 2016 року Ілля Іллюк повернувся до складу клубу Virtus.pro G2A.