Трансляцію другого дня київського The Major переглянуло майже 4 млн осіб

Трансляцію другого дня київського The Major переглянуло майже 4 млн осіб

Аналітичний кіберспортивний ресурс eSports Charts підготував статистичний звіт за результатами пошуку стрімів другого дня LAN-матчів київського турніру The Major з Dota 2. Згідно доступних даних, на піку трансляції показник сягав 3 871 480 глядачів, з яких понад 3,5 млн – китайська аудиторія.

Водночас російськомовних глядачів було 141 тис., англомовних – 131 тис. Але найвищий показник за останніми двома глядацькими аудиторіями відзначили на 5 годин пізніше за попередній. Максимально стрім The Kiev Major російською мовою дивилося 147 тис. осіб, а англійською – 186 тис.

eSports Charts

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map