Топ-6 команд із дисципліни League of Legends у червні 2017-го

Топ-6 команд із дисципліни League of Legends у червні 2017-го

На порталі популярної англомовної кіберспортивної спільноти GosuGamers підсумовуються рейтинги професійних команд із кількох найпопулярніших дисциплін, зокрема League of Legends.

Ми скористалися цими даними, щоб дізнатися, які саме клуби посідають перші позиції в червні 2017 року.

№ 1. Безперечний лідер дисципліни – корейський клуб SK Telecom T1, який встиг заробити на турнірах з LoL понад $2,1 мільйона. Триразовий чемпіон світу з дисципліни.

№ 2. На другому місці – ще одна корейська команда – Samsung Galaxy. Не так давно її рейтинг падав через відсутність активності, але за останні 2 місяці знову піднялась у топі, здобувши 4 перемоги та жодного разу не програвши. Зароблені призові – $805 тис.

№ 3. Китайський колектив World Elite виграє частіше, ніж програє (за статистикою GosuGamers, на 54%). Зароблених призових – близько $555 тисяч.

№ 4. Найсильніший європейський клуб G2 Esports LoL заробив на турнірах майже $356 000.

№ 5-6. Тайванський склад Flash Wolves і американський Team Solomid на даний момент мають однакову кількість балів. Обидві команди в травні та червні активно втрачають позиції. Кіберспортсмени з FW встигли виграти $436,9 тисячі, а з TS – близько $968 тис.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map