Топ-6 команд із дисципліни League of Legends у червні 2017-го

Топ-6 команд із дисципліни League of Legends у червні 2017-го

На порталі популярної англомовної кіберспортивної спільноти GosuGamers підсумовуються рейтинги професійних команд із кількох найпопулярніших дисциплін, зокрема League of Legends.

Ми скористалися цими даними, щоб дізнатися, які саме клуби посідають перші позиції в червні 2017 року.

№ 1. Безперечний лідер дисципліни – корейський клуб SK Telecom T1, який встиг заробити на турнірах з LoL понад $2,1 мільйона. Триразовий чемпіон світу з дисципліни.

№ 2. На другому місці – ще одна корейська команда – Samsung Galaxy. Не так давно її рейтинг падав через відсутність активності, але за останні 2 місяці знову піднялась у топі, здобувши 4 перемоги та жодного разу не програвши. Зароблені призові – $805 тис.

№ 3. Китайський колектив World Elite виграє частіше, ніж програє (за статистикою GosuGamers, на 54%). Зароблених призових – близько $555 тисяч.

№ 4. Найсильніший європейський клуб G2 Esports LoL заробив на турнірах майже $356 000.

№ 5-6. Тайванський склад Flash Wolves і американський Team Solomid на даний момент мають однакову кількість балів. Обидві команди в травні та червні активно втрачають позиції. Кіберспортсмени з FW встигли виграти $436,9 тисячі, а з TS – близько $968 тис.

назад до списку
Відвідувачу
Купити квиток
Спонсору
Стати спонсором
Спікеру
Стати спікером
ЗМІ
Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map