Топ-5 мобільних ігор, у які грають усі: AoV, Clash Royale, PUBG

Топ-5 мобільних ігор, у які грають усі: AoV, Clash Royale, PUBG

Мобільні ігри впевнено відвойовують своє місце у великому кіберспорті. Турніри за Clash Royale можуть похвалитися призовим фондом в $ 1 млн, а за Arena of Valor проводяться офіційні чемпіонати світу. Які ж з ігор для смартфонів стали найбільш популярними за останній рік?

Arena of Valor

Ця гра — мобільне втілення знаменитої League of Legends. Це MOBA 5х5 з трьома лініями і швидкими битвами (25 хвилин) створена китайськими розробниками Tencent Games. Довгий час була лідером рейтингів мобільних ігор у Китаї (завантажена більш ніж 5 млн разів), а потім успішно стартувала в Європі й Америці.

Загальний час перегляду: 39,4 млн годин
Найпопулярніший турнір: Arena of Valor International Championship 2018
Призовий фонд: $ 600 000
Пік глядачів: 1,12 млн
Тривалість: 69 годин
Доступно: Android, iOS

Clash Royale

Гра змішаного жанру, яка поєднує в собі характеристики карткової й МОВА, входить у всесвіт Clash of Clans. Після виходу у 2016 році продукт компанії Supercell швидко став популярним, принісши дохід 1 млрд доларів менше, ніж за рік. У 2018 році стартувала Clash Royale League — офіційний чемпіонат світу в п’яти лігах (Північна Америка, Європа, Латинська Америка, Азія й Китай).

Загальний час перегляду: 5,2 млн годин
Найпопулярніший турнір: Clash Royale League World Finals 2018
Призовий фонд: $ 1 000 000
Пік глядачів: 708,6 тис.
Тривалість: 9 годин
Доступно: Android, iOS

PlayerUnknown's Battlegrounds

Мобільна версія знаменитої королівської битви вийшла в березні 2018 року. Уже у вересні з’явилася статистика, що гру щодня відвідують 20 млн геймерів із 200 країн світу. За рік відбулося більш ніж десяток великих турнірів за PlayerUnknown's Battlegrounds для мобільних, а гра увійшла в трійку найпопулярніших за часом переглядів.

Загальний час перегляду: 4,5 млн годин
Найпопулярніший турнір: PUBG Mobile Star Challenge 2018 Global Final
Призовий фонд: $ 600 000
Пік глядачів: 819 тис.
Тривалість: 21 годину
Доступно: Android, iOS

Shadowverse

Карткова розрахована на багато користувачів гра, розроблена японською компанією Cygames, видана влітку 2016 року. Мобільна Shadowverse швидко стала такою популярною, що творці випустили версію і для комп’ютерів. У 2017 році з’явилася багатомовна версія для різних країн світу. Також розробники організовують офіційні кіберспортивні турніри.

Загальний час перегляду: 1,3 млн годин
Найпопулярніший турнір: Shadowverse World Grand Prix 2018
Призовий фонд: $ 1 310 000
Пік глядачів: 21 тис.
Тривалість: 24 години
Доступно: Android, iOS

Mobile Legends: Bang Bang

Гра в жанрі МОВА 5х5, розроблена і видана компанією Moonton із Шанхая. Користується популярністю в Південно-Східній Азії, за цією грою проводяться кіберспортивні турніри. Також Mobile Legends: Bang Bang стала першою офіційною eSport-дисципліною, яку вміщують у список 2019 Southeast Asian Games.

Загальний час перегляду: 1,1 млн годин
Найпопулярніший турнір: MPL Philippines Season 2 Grand Finals
Призовий фонд: $ 100 000
Пік глядачів: 40,8 тис.
Тривалість: 16 годин
Доступно: Android, iOS

назад до списку
Відвідувачу
Купити квиток
Спонсору
Стати спонсором
Спікеру
Стати спікером
ЗМІ
Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map