Team Ukraine з CS:GO кваліфікувалися на WESG 2017 European Finals

Team Ukraine з CS:GO кваліфікувалися на WESG 2017 European Finals

Відбулися українські відбіркові на WESG 2017 European Finals, за їх підсумками країну на європейському чемпіонаті представить команда Team Ukraine. До її складу увійшли кіберспортсмени з клубів Natus Vincere G2A і Hellraisers.

У останньому матчі Team Ukraine обіграла колектив pro100. Цікаво, що один з гравців TU – Даниїл «Zeus» Тесленко – президент організації pro100. Але у складі команди Team Ukraine з CS:GO такі зірки кіберспорту, що у молодого колективу проти неї не було б особливих шансів, під якими прапорами він би не виступав.

У WESG 2017 European Finals візьмуть участь 20 команд, що представляють різні європейські країни і регіони. Team Ukraine пройшла відбіркові першою.

Перемога в європейському фіналі принесе колективу путівку на світовий чемпіонат World Electronic Sports Games 2017. Його сумарний фонд становить $ 1,5 мільйона.

Підписуйтесь на новини eSPORTconf Ukraine в Facebook та VK!

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map