Team Ukraine з CS:GO кваліфікувалися на WESG 2017 European Finals

Team Ukraine з CS:GO кваліфікувалися на WESG 2017 European Finals

Відбулися українські відбіркові на WESG 2017 European Finals, за їх підсумками країну на європейському чемпіонаті представить команда Team Ukraine. До її складу увійшли кіберспортсмени з клубів Natus Vincere G2A і Hellraisers.

У останньому матчі Team Ukraine обіграла колектив pro100. Цікаво, що один з гравців TU – Даниїл «Zeus» Тесленко – президент організації pro100. Але у складі команди Team Ukraine з CS:GO такі зірки кіберспорту, що у молодого колективу проти неї не було б особливих шансів, під якими прапорами він би не виступав.

У WESG 2017 European Finals візьмуть участь 20 команд, що представляють різні європейські країни і регіони. Team Ukraine пройшла відбіркові першою.

Перемога в європейському фіналі принесе колективу путівку на світовий чемпіонат World Electronic Sports Games 2017. Його сумарний фонд становить $ 1,5 мільйона.

Підписуйтесь на новини eSPORTconf Ukraine в Facebook та VK!

02/03/2021 Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов
Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов Чому освіта в кіберспорті необхідна? Які навички затребувані на кіберспортивному ринку праці? Як esports-організації можуть допомогти в підготовці кваліфікованих фахівців?
18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.