Team Liquid – чемпіон The International 2017

Team Liquid – чемпіон The International 2017

У головному турнірі з Dota 2 у Сіетлі перемогла команда Team Liquid. У фіналі вони здолали команду Newbee з Китаю. Сумарний виграш чемпіонів склав близько $ 10,8 млн.

Фіналісти турніру заробили $ 4 млн, а команда, яка посіла третє місце – LGD. Forever Young – приблизно $ 2,5 млн. Шлях чемпіонів розпочався з групи, де вони здобули 13 з 16 можливих перемог. У раунді на виліт європейці стартанули з поразки від Invictus Gaming і опинилися у нижній сітці турніру, де були сильнішими за всіх конкурентів і впевнено перемогли у турнірі.

eSport conf Ukraine, eSport, eSport conf Ukraine 2017, Team Liquid,  Virtus.pro G2A, Team Empire, Dota 2, The International 7, рейтинг

Команди з СНД Virtus.pro G2A та Team Empire гідно виступили на турнірі. Virtus.pro взагалі приїхали на чемпіонат фаворитами. У групі вони спромоглися досягти лише 3-го місця, а в раунді плей-офф програли LGD. Forever Young опустилися до нижньої частини сітки. Там вони зіштовхнулися з майбутніми чемпіонами турніру та поступилися в напруженій боротьбі, посівши на турнірі 5-6-те місце. Команда визнала такий результат справедливим.

Чемпіонат для Team Empire стартував з паспортних проблем гравця Володимира «Chappie» Кузьменко, якого не пустили до Сіетлу. Команді довелося робити вимушену заміну на Романа «Resolut1on» Фомінка. Роман посилив команду, яка періодично демонструвала блискучу та агресивну гру. На груповій стадії вона награвала тактики з новим гравцем, а вже в плей-офф-раунді проявила справжню майстерність. Для початку хлопці пройшли Cloud9, потім досить несподівано здолали Evil Geniuses. На цьому казка для Team Empire завершилася, вони програли майбутнім чемпіонаим Team Liquid, завершивши свій шлях у першій вісімці.