Суперакція! З нагоди Дня комп’ютерника ловіть знижку 30% на квитки eSPORTconf Ukraine 2021

Суперакція! З нагоди Дня комп’ютерника ловіть знижку 30% на квитки eSPORTconf Ukraine 2021

14 лютого – день, коли всі зізнаються одне одному в коханні, а IT-фахівці відзначають своє професійне свято! Спеціально до Дня комп’ютерника ми запускаємо вигідну акцію.

З 10 до 16 лютого квитки eSPORTconf Ukraine 2021 категорії «Бізнес» коштуватимуть на 30% дешевше!

Вартість одного квитка в період святкової акції: 2500 грн 1750 грн.

Встигніть зробити вигідну покупку. Акція триватиме лише тиждень. А вже з 1 березня закінчується період early bird і ціна квитків зросте до 3000 грн.

Що буде в програмі eSPORTconf Ukraine 2021?

Івент відбудеться 7 квітня. На кожного відвідувача чекають цікаві виступи експертів, панельна дискусія, демозона з нішевими компаніями, максимально насичений нетворкінг і можливість залучити партнерів чи інвесторів. Ви дізнаєтеся про сучасні тенденції кіберспортивного ринку, перспективи заробітку в цій сфері й особливості регіонального розвитку esports-індустрії.

Не пропустіть унікальний шанс особисто поставити запитання провідним фахівцям, завести корисні знайомства та домовитися про взаємовигідну співпрацю.


Реєструйтеся на сайті та купуйте квиток за найпривабливішою ціною!

Купити квиток >>>

04/03/2021 Про інституціоналізацію кіберспорту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість заступник міністра молоді та спорту України Віталій Лавров
02/03/2021 Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов
Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов Чому освіта в кіберспорті необхідна? Які навички затребувані на кіберспортивному ринку праці? Як esports-організації можуть допомогти в підготовці кваліфікованих фахівців?
18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.