Стартував турнір ESL One: Нью-Йорк 2017 по CS: GO з фондом в $ 250 тыс.

Стартував турнір ESL One: Нью-Йорк 2017 по CS: GO з фондом в $ 250 тыс.

Сьогодні, 15 вересня, починається змагання ESL One: New York 2017, під час яких вісім клубів між собою розіграють $ 250 тисяч. Дата фіналу - 17 вересня.

Шість з восьми колективів були запрошені організаторами, ще 2 - пройшли відкриті кваліфікації європейського і північноамериканського регіонів.

ESL One: New York 2017, esportconf Ukraine, esport, киберспорт, CS:GO

Першим суперником колективу Natus Vincere стане досить сильний клуб Cloud9. У другій групі полякам з Virtus.pro доведеться зіграти перший матч турніру з іншим гідним суперником - складом FaZe Clan.

Підписуйтесь на новини eSPORTconf Ukraine в Facebook та VK!

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map