Стартували відкриті кваліфікації на The International 7

Стартували відкриті кваліфікації на The International 7

Від учора тривають відкриті відбіркові матчі за право участі в найбільшому турнірі року з Dota 2 – The International 7. З СНД-регіону прийнято максимальну кількість заявок – 1024 команди. Оскільки випробувати свої сили в online-матчах має можливість кожен охочий, багато хто вирішив скористатися такою нагодою.

Щодо закритих кваліфікацій, вони стартують 26 червня та триватимуть до 29-го. Змагання розділять на 2 раунди. Колективи з СНД пройдуть випробування з командами з країн Південної Америки. Решта 4 регіони проходитимуть кваліфікацію окремо. Нагадаємо, що фонд турніру становить понад $17,5 млн.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map