Стартували відкриті кваліфікації на The International 7

Стартували відкриті кваліфікації на The International 7

Від учора тривають відкриті відбіркові матчі за право участі в найбільшому турнірі року з Dota 2 – The International 7. З СНД-регіону прийнято максимальну кількість заявок – 1024 команди. Оскільки випробувати свої сили в online-матчах має можливість кожен охочий, багато хто вирішив скористатися такою нагодою.

Щодо закритих кваліфікацій, вони стартують 26 червня та триватимуть до 29-го. Змагання розділять на 2 раунди. Колективи з СНД пройдуть випробування з командами з країн Південної Америки. Решта 4 регіони проходитимуть кваліфікацію окремо. Нагадаємо, що фонд турніру становить понад $17,5 млн.

02/03/2021 Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов
Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов Чому освіта в кіберспорті необхідна? Які навички затребувані на кіберспортивному ринку праці? Як esports-організації можуть допомогти в підготовці кваліфікованих фахівців?
18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.