Стартували кваліфікації до Quake World Championships

Стартували кваліфікації до Quake World Championships

Вчора, 29 червня, стартував чемпіонат Quake World Championships із фондом у $1 мільйон. Розпочато відбіркові індивідуальні кваліфікації для Європейського регіону, матчі Північноамериканського регіону починаються сьогодні. Кваліфікації для європейських команд стартують 1 липня, а для північноамериканських – 15 липня.

Нижче вказано розподіл призових за результатами турніру.

киберспорт, quake world championship, результатам турнира

Це перші великі змагання з гри Quake Champions, яку Bethesda Softworks видали у 2017 році. Попередні версії серії здобули неабияку популярність у змагальних дисциплінах, але не всі вірять в успіх нової частини. Проте, компанія id Software рішуче налаштована популяризувати свій продукт.

Фінальні битви у LAN-форматі відбудуться на щорічному івент QuakeCon у Далласі з 24 по 26 серпня. Прямі трансляції матчів будуть доступні на майданчику Twitch.tv.

18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.
15/02/2021 Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum
Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане адвокатське об’єднання Juscutum. Знайомтеся!