Стартували кваліфікації до Quake World Championships

Стартували кваліфікації до Quake World Championships

Вчора, 29 червня, стартував чемпіонат Quake World Championships із фондом у $1 мільйон. Розпочато відбіркові індивідуальні кваліфікації для Європейського регіону, матчі Північноамериканського регіону починаються сьогодні. Кваліфікації для європейських команд стартують 1 липня, а для північноамериканських – 15 липня.

Нижче вказано розподіл призових за результатами турніру.

киберспорт, quake world championship, результатам турнира

Це перші великі змагання з гри Quake Champions, яку Bethesda Softworks видали у 2017 році. Попередні версії серії здобули неабияку популярність у змагальних дисциплінах, але не всі вірять в успіх нової частини. Проте, компанія id Software рішуче налаштована популяризувати свій продукт.

Фінальні битви у LAN-форматі відбудуться на щорічному івент QuakeCon у Далласі з 24 по 26 серпня. Прямі трансляції матчів будуть доступні на майданчику Twitch.tv.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map