StarSeries i-League CS:GO S4 відбудеться у лютому на «Київ Кіберспорт Арені»

StarSeries i-League CS:GO S4 відбудеться у лютому  на «Київ Кіберспорт Арені»

Організатори анонсували турнір StarSeries i-League S4 з дисципліни CS:GO, фонд якого $ 300 тис. LAN-фінал змагання відбудеться 17-25 лютого в Україні на території Kiev CyberSport Arena.

З 16 учасників, 11 отримають прямі запрошення, а 5 пройдуть регіональні відбіркові. По 2 місця передбачено для переможців азіатських і європейських кваліфікацій, 1 – для кращої північноамериканської команди.

На даний момент оголошено лише учасників азіатських відбіркових, онлайн-матчі серед яких проводяться з сьогоднішнього дня (28 грудня) і триватимуть до 31 числа.

Підписуйтесь на новини eSPORTconf Ukraine в Facebook та VK!

18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.
15/02/2021 Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum
Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане адвокатське об’єднання Juscutum. Знайомтеся!