StarSeries i-League CS:GO S4 відбудеться у лютому на «Київ Кіберспорт Арені»

StarSeries i-League CS:GO S4 відбудеться у лютому  на «Київ Кіберспорт Арені»

Організатори анонсували турнір StarSeries i-League S4 з дисципліни CS:GO, фонд якого $ 300 тис. LAN-фінал змагання відбудеться 17-25 лютого в Україні на території Kiev CyberSport Arena.

З 16 учасників, 11 отримають прямі запрошення, а 5 пройдуть регіональні відбіркові. По 2 місця передбачено для переможців азіатських і європейських кваліфікацій, 1 – для кращої північноамериканської команди.

На даний момент оголошено лише учасників азіатських відбіркових, онлайн-матчі серед яких проводяться з сьогоднішнього дня (28 грудня) і триватимуть до 31 числа.

Підписуйтесь на новини eSPORTconf Ukraine в Facebook та VK!

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map