Стало відомо, хто інвестував у клуб Cloud9

Стало відомо, хто інвестував у клуб Cloud9

Наприкінці минулої осені американський eSport-клуб Cloud9 розпочав залучати інвестиції. Імена вкладників і мету збору коштів офіційно не повідомляли, але в ЗМІ просочилася інформація, що за перші 2 тижні клуб отримав $2,8 з запланованих $3 мільйонів.

Днями стали відомими імена членів і назва венчурного фонду, який інвестує в Cloud9. Це організація FunPlus Ventures, до складу якої входять австралійський баскетболіст Ендрю Богута, Кімбал Маск (брат засновника Tesla Inc.), кофаундер сервісу Reddit Алексіс Оаніан і один з власників баскетбольного клубу Golden State Warriors Чаматі Паліхапітія.

Підтвердилися припущення, що на зібрані гроші кіберспортсмени планують придбати слот в Overwatch League. Нагадаємо, компанія Blizzard має намір продавати місця в лізі за ціною від $2 мільйонів.

18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.
15/02/2021 Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum
Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане адвокатське об’єднання Juscutum. Знайомтеся!