Стало відомо, хто інвестував у клуб Cloud9

Стало відомо, хто інвестував у клуб Cloud9

Наприкінці минулої осені американський eSport-клуб Cloud9 розпочав залучати інвестиції. Імена вкладників і мету збору коштів офіційно не повідомляли, але в ЗМІ просочилася інформація, що за перші 2 тижні клуб отримав $2,8 з запланованих $3 мільйонів.

Днями стали відомими імена членів і назва венчурного фонду, який інвестує в Cloud9. Це організація FunPlus Ventures, до складу якої входять австралійський баскетболіст Ендрю Богута, Кімбал Маск (брат засновника Tesla Inc.), кофаундер сервісу Reddit Алексіс Оаніан і один з власників баскетбольного клубу Golden State Warriors Чаматі Паліхапітія.

Підтвердилися припущення, що на зібрані гроші кіберспортсмени планують придбати слот в Overwatch League. Нагадаємо, компанія Blizzard має намір продавати місця в лізі за ціною від $2 мільйонів.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map