Стали відомі три команди, які запрошені на Adrenaline Cyber League 2017 з Dota 2

Стали відомі три команди, які запрошені на Adrenaline Cyber League 2017 з Dota 2

У турнірі Adrenaline Cyber ​​League 2017 з Dota 2 візьмуть участь чотири кіберспортивні клуби, три з яких вже безпосередньо отримали запрошення. Четвертий слот буде розіграно на відкритих кваліфікаціях.

Від України братиме участь команда Na'Vi G2A, від Росії – Virtus.pro G2A. Третій прямий інвайт отримали грецькі кіберспортсмени, граючи за mousesports.

Відкриті кваліфікації відбудуться у два етапи: 7-8 та 14-15 жовтня. LAN-фінал турніру відбудеться 21-22 листопада у Москві. Загальні призові – $100 тис.

Підписуйтесь на новини eSPORTconf Ukraine в Facebook та VK!

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map