Відомі перші міста-організатори Global Esports Games!

Відомі перші міста-організатори Global Esports Games!

На офіційному сайті Всесвітньої федерації кіберспорту (GEF) були опубліковані міста, які приймуть перші чемпіонати серії Global Esports Games (GEG).

Трьома містами-організаторами головного флагманського заходу GEF стали Сінгапур, Стамбул та Ер-Ріяд. Вони проведуть івенти в грудні 2021, 2022 і 2023 років відповідно. У багатотитульних кіберспортивних змаганнях за декількома дисциплінами братимуть участь команди з усього світу.

Також разом із чемпіонатами відбудуться два інші профільні заходи від GEF. Перший – GEFcon, всесвітня конвенція лідерів думок esports-індустрії. Другий – фестиваль інклюзивної кіберспортивної культури GEFestival, присвячений музиці, мистецтву, технологіям, моді, їжі та багато чому іншому.

Співголови координаційної комісії Global Esports Games Анджела Руджеро та Люзенг Сонг повідомили, що підтримають чемпіонати, щоб міста, де відбуватимуться змагання, могли повністю розкрити свій потенціал.

«Ми прислухалися до спортсменів і гравців, неймовірних видавців і розробників, а також до ширшої спільноти, щоб створити платформу, на якій спортсмени сяятимуть, представляючи країни та території, як і в інших престижних мультиспортивних змаганнях», – заявив генеральний директор GEF Пол Дж. Фостер.

Всесвітня федерація кіберспорту не повідомила, які ігри будуть представлені на найближчому турнірі. Загальний призовий фонд змагання та інші деталі також не розкриваються.


Приєднуйтесь 26 травня до eSPORTconf Ukraine 2021, щоб дізнатися, як стати професійним геймером і зробити нішу кіберспорту джерелом доходів!

Програма івенту та реєстрація >>>