Стали відомі імена нових учасників Natus Vincere

Стали відомі імена  нових учасників Natus Vincere

На веб-сайті Natus Vincere з'явилася інформація про формування складу по Dota 2. За результатами кількох етапів тестувань до команди прийняли Владислава Крістанєка і Володимира Нікогосяна. Під час відбору вони показали себе на вищому рівні.

Раніше Владислав був у команді Double Dimension. Саме там він отримав професійний розряд в рамках The Kiev Major. Його позиція в Na'Vi - керрі.

У Володимира є великий досвід ігор на різних чемпіонатах. За три роки діяльності RodjER зайняв сьому позицію на The International 2017 в якості учасника Team Empire.

eSportconf Ukraine, киберспорт, navi, natus vincere

Підписуйтесь на новини eSPORTconf Ukraine в Facebook та VK!

 

18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.
15/02/2021 Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum
Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане адвокатське об’єднання Juscutum. Знайомтеся!