Стали відомі імена нових учасників Natus Vincere

Стали відомі імена  нових учасників Natus Vincere

На веб-сайті Natus Vincere з'явилася інформація про формування складу по Dota 2. За результатами кількох етапів тестувань до команди прийняли Владислава Крістанєка і Володимира Нікогосяна. Під час відбору вони показали себе на вищому рівні.

Раніше Владислав був у команді Double Dimension. Саме там він отримав професійний розряд в рамках The Kiev Major. Його позиція в Na'Vi - керрі.

У Володимира є великий досвід ігор на різних чемпіонатах. За три роки діяльності RodjER зайняв сьому позицію на The International 2017 в якості учасника Team Empire.

eSportconf Ukraine, киберспорт, navi, natus vincere

Підписуйтесь на новини eSPORTconf Ukraine в Facebook та VK!

 

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map