Серед учасників The International 7 більше немає українських гравців

Серед учасників The International 7 більше немає українських гравців

Завдяки блискучій грі команди Team Liquid в ніч з 10 на 11 серпня з турніру The International 7 вибули обидва СНД-клуби. Першим програв Team Empire з рахунком 2:0, у рейтингу змагання він посідає 7-ме місце. Приз – $606 тисячі.

Згодом кіберспортсмени з Virtus.pro теж не встояли перед інтернаціональною командою. Поразка з рахунком 2:1 – і 5-те місце в турнірному рейтингу, що, між іншим, принесло «Ведмедям» понад $1 млн.

Примітно, що десь таких самих результатів колектив домігся на чемпіонаті у 2015 році, але тоді він отримав навіть більше призових – $1,2 млн. Це сталося тому, що попри менший фонд ($18,5 мільйона), на 5-6 місця тоді відводили 6,5%. У 2017-му цей показник зменшився до 4,5%.

Відзначимо, що Team Liquid тепер – єдина європейська команда на TI7, всі інші представляють Китай.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map