Спонсором стрічок eSPORTconf Ukraine 2019 стане міжнародна маркетингова агенція Digital Choo

Спонсором стрічок eSPORTconf Ukraine 2019 стане міжнародна маркетингова агенція Digital Choo

Digital Choo стане спонсором стрічок eSPORTconf Ukraine 2019 — першого українського івенту про заробіток у кіберспорті. Конференція відбудеться в Києві 13 червня.

Digital Choo (DC) — міжнародна маркетингова агенція повного циклу з глибокою експертизою в геймінг і великим досвідом в інших категоріях. Команда експертів повністю супроводжує проекти клієнтів, надаючи послуги з аналітики, стратегії, креативу, медіа-підтримки, SEO та PR / BTL.

Digital Choo володіє широкою мережею власних і партнерських джерел трафіку, має широкий пул клієнтів і понад 500 партнерів міжнародного рівня в багатьох країнах. Компанія визначає маркетингові цілі на різних етапах еволюції брендів, пропонує аналітично обґрунтовані рішення, крос-регіональне та мультимедійне планування, реалізує спонсорські можливості будь-якої складності й масштабу.

Працює з великим переліком категорій: Betting, Casino, Slots, Poker, Esports, Fantasy sport, Binary options, Financial Trading, Essay, Dating, ICO, Crypto та іншими напрямами.

У портфоліо Digital Choo — звання Найкращого маркетингового партнера за версією Betting Awards, перше місце в Рейтингу креативності та майстерності агентств маркетингових сервісів МАМІ, а також міжнародні нагороди Effie Awards, ADC, КМФР, GoldenDrum, Wow Done Awards, The Webby Awards та інші.

Сервіси DC доступні у всьому світі, зокрема в Україні, Росії, Білорусі, Казахстані, Узбекистані, Грузії, Таджикистані, Азербайджані, Молдові, Польщі, США, Новій Зеландії, Канаді, Китаї, Таїланді, Південній Кореї, В’єтнамі, Гонконгу, Майотте, Туреччини, Великобританії, Німеччини, Франції, Швеції, Фінляндії, Норвегії, а також в африканських країнах.

назад до списку
Відвідувачу
Купити квиток
Спонсору
Стати спонсором
Спікеру
Стати спікером
ЗМІ
Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map