Спонсором стрічок eSPORTconf Ukraine 2019 стане міжнародна маркетингова агенція Digital Choo

Спонсором стрічок eSPORTconf Ukraine 2019 стане міжнародна маркетингова агенція Digital Choo

Digital Choo стане спонсором стрічок eSPORTconf Ukraine 2019 — першого українського івенту про заробіток у кіберспорті. Конференція відбудеться в Києві 13 червня.

Digital Choo (DC) — міжнародна маркетингова агенція повного циклу з глибокою експертизою в геймінг і великим досвідом в інших категоріях. Команда експертів повністю супроводжує проекти клієнтів, надаючи послуги з аналітики, стратегії, креативу, медіа-підтримки, SEO та PR / BTL.

Digital Choo володіє широкою мережею власних і партнерських джерел трафіку, має широкий пул клієнтів і понад 500 партнерів міжнародного рівня в багатьох країнах. Компанія визначає маркетингові цілі на різних етапах еволюції брендів, пропонує аналітично обґрунтовані рішення, крос-регіональне та мультимедійне планування, реалізує спонсорські можливості будь-якої складності й масштабу.

Працює з великим переліком категорій: Betting, Casino, Slots, Poker, Esports, Fantasy sport, Binary options, Financial Trading, Essay, Dating, ICO, Crypto та іншими напрямами.

У портфоліо Digital Choo — звання Найкращого маркетингового партнера за версією Betting Awards, перше місце в Рейтингу креативності та майстерності агентств маркетингових сервісів МАМІ, а також міжнародні нагороди Effie Awards, ADC, КМФР, GoldenDrum, Wow Done Awards, The Webby Awards та інші.

Сервіси DC доступні у всьому світі, зокрема в Україні, Росії, Білорусі, Казахстані, Узбекистані, Грузії, Таджикистані, Азербайджані, Молдові, Польщі, США, Новій Зеландії, Канаді, Китаї, Таїланді, Південній Кореї, В’єтнамі, Гонконгу, Майотте, Туреччини, Великобританії, Німеччини, Франції, Швеції, Фінляндії, Норвегії, а також в африканських країнах.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map