Спонсором бейджів eSPORTconf Ukraine 2019 стане рекламне агентство ZLODEI

Спонсором бейджів eSPORTconf Ukraine 2019 стане рекламне агентство ZLODEI

Міжнародне рекламне агентство повного циклу ZLODEI володіє унікальною для СНД експертизою в кіберспорті та спеціалізується на просуванні брендів серед покоління Z.

ZLODEI — рекламне агентство з глибокою експертизою в native-рекламі. Займається інтеграцією реклами в кіберспортивних стримерів і блогерів, яких у базі компанії налічується 5000 осіб. Працює з тематичними пабліками і володіє понад 1000 джерел розміщення на таких майданчиках, як YouTube, Twitch, у соцмережах.

Серед клієнтів компанії: 1xbet, Parimatch, Wargaming, «Київстар», UKLON і багато інших. ZLODEI реалізує кейси, націлені на підвищення впізнаваності бренду, залучення нової аудиторії, рекламної інтеграції на відомі платформи. Випустила понад 50 000 рекламних розміщень.

Компанія ZLODEI стане спонсором бейджів eSPORTconf Ukraine 2019 — першого українського івенту про заробіток у кіберспорті. Конференція відбудеться в Києві 13 червня.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map