Спонсором бейджів eSPORTconf Ukraine 2019 стане рекламне агентство ZLODEI

Спонсором бейджів eSPORTconf Ukraine 2019 стане рекламне агентство ZLODEI

Міжнародне рекламне агентство повного циклу ZLODEI володіє унікальною для СНД експертизою в кіберспорті та спеціалізується на просуванні брендів серед покоління Z.

ZLODEI — рекламне агентство з глибокою експертизою в native-рекламі. Займається інтеграцією реклами в кіберспортивних стримерів і блогерів, яких у базі компанії налічується 5000 осіб. Працює з тематичними пабліками і володіє понад 1000 джерел розміщення на таких майданчиках, як YouTube, Twitch, у соцмережах.

Серед клієнтів компанії: 1xbet, Parimatch, Wargaming, «Київстар», UKLON і багато інших. ZLODEI реалізує кейси, націлені на підвищення впізнаваності бренду, залучення нової аудиторії, рекламної інтеграції на відомі платформи. Випустила понад 50 000 рекламних розміщень.

Компанія ZLODEI стане спонсором бейджів eSPORTconf Ukraine 2019 — першого українського івенту про заробіток у кіберспорті. Конференція відбудеться в Києві 13 червня.

18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.
15/02/2021 Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum
Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане юридичне об’єднання Juscutum Ексклюзивним спонсором eSPORTconf Ukraine 2021 стане адвокатське об’єднання Juscutum. Знайомтеся!