Спікер eSPORTconf Ukraine — президент Федерації кіберфутболу України Арсеній Салай

Спікер eSPORTconf Ukraine — президент Федерації кіберфутболу України Арсеній Салай

Як бренд може інтегруватися в кіберспорт? Навіщо працювати з лідерами думок і чи притягне це аудиторію? Цією інформацією на eSPORTconf Ukraine поділиться президент Федерації кіберфутболу України Арсеній Салай.

Арсеній — директор FINT Esports Academy, займається навчанням, підтримкою і працевлаштуванням кіберспортсменів. Експерт із проведення eSports-заходів. Брав участь в організації івентів для брендів Nivea, Lenovo, ASUS ROG, Infopulse.

Як президент Федерації кіберфутболу України Арсеній Салай розвиває дисципліну в масштабах країни. Допомагає молодим людям, які хочуть потрапити у сферу eSports, зокрема в кіберфутбол. Знає, як зацікавити аудиторію в кіберспорті і як взаємодіяти з нею з максимальним успіхом.

Спікер eSPORTconf Ukraine прочитає доповідь на тему «Як брендам розрахувати ефективність рекламних інтеграцій у кіберфутбол». Він розгляне:

  • спонсорування аматорських і професійних турнірів;
  • основні правила й можливості під час інвестування в турніри;
  • практичні кейси з особистого досвіду.

Виступ спікера відбудеться в межах галузевого івенту eSPORTconf Ukraine, який відбудеться в столиці України 13 червня.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map