Спікер eSPORTconf Ukraine поділиться досвідом у створенні eSports-стартапів і проведенні турнірів

Спікер eSPORTconf Ukraine поділиться досвідом у створенні eSports-стартапів і проведенні турнірів

22 лютого на конференції eSPORTconf Ukraine виступить Іван Данішевський. Раніше спікер працював креативним директором у медіахолдингу Game Show і керівником стрімінгу в кіберспортивній організації Garena. Має п'ятирічний стаж у галузі eSports.

На рахунку Івана Данішевського - організація та проведення великих кіберспортивних турнірів в Азії (зокрема Garena Star League) і кілька локальних галузевих змагань в Україні. Брав участь у відкритті популярного ігрового телеканалу Game Show.

У своїй доповіді на eSPORTconf Ukraine спікер розповість про:

  • стартап-проекти в eSports;
  • світові інноваційні технології (зокрема про власні проекти з нейронних мереж та AI-аналітику);
  • привабливість eSports у якості інвестиційної ніші.

Іван Данішевський розкриє унікальні статистичні дані про eSports-стрімінг і реальні показники різних stream-студій з кіберспортивних заходів. Ці дані - частина власного галузевого проекту спікера. Аби не прогавити виступ, придбайте квитки за посиланням.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map