Склад NaVi.CS:GO повністю укомплектований. Seized'а змінили на electronic'а

Склад NaVi.CS:GO повністю укомплектований. Seized'а змінили на electronic'а

Знову увагу кіберспортивного СНД-ком'юніті прикута до команди NaVi.G2A з CS:GO і трансферів її гравців. Як і припускав гендиректор організації HellRaisers, до колективу приєднався Денис «electronic» Шаріпов, який раніше грав за FlipSid3 Tactics.

За умовами цієї ж угоди, колишній гравець клубу Денис «seized» Костін перейшов до складу FS3. Але ж є чутки, що керівництво Natus Vincere G2A за цей обмін заплатило ще $ 100 тисяч.

Взагалі, сторони виглядають задоволеними угодою, як і фанати «Народжених перемагати». Однак, якщо таке можливо, сподівання фанатів щодо складу NaVi.CS:GO ще більше зросли, як і відповідальність, яка покладена на гравців.

Нагадаємо, що найближчий виступ оновленого колективу відбудеться вже 8 листопада на ESL Pro League S6, де він буде битися з клубом Astralis.

Підписуйтесь на новини eSPORTconf Ukraine в Facebook та VK!

02/03/2021 Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов
Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов Чому освіта в кіберспорті необхідна? Які навички затребувані на кіберспортивному ринку праці? Як esports-організації можуть допомогти в підготовці кваліфікованих фахівців?
18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.