Склад NaVi.CS:GO повністю укомплектований. Seized'а змінили на electronic'а

Склад NaVi.CS:GO повністю укомплектований. Seized'а змінили на electronic'а

Знову увагу кіберспортивного СНД-ком'юніті прикута до команди NaVi.G2A з CS:GO і трансферів її гравців. Як і припускав гендиректор організації HellRaisers, до колективу приєднався Денис «electronic» Шаріпов, який раніше грав за FlipSid3 Tactics.

За умовами цієї ж угоди, колишній гравець клубу Денис «seized» Костін перейшов до складу FS3. Але ж є чутки, що керівництво Natus Vincere G2A за цей обмін заплатило ще $ 100 тисяч.

Взагалі, сторони виглядають задоволеними угодою, як і фанати «Народжених перемагати». Однак, якщо таке можливо, сподівання фанатів щодо складу NaVi.CS:GO ще більше зросли, як і відповідальність, яка покладена на гравців.

Нагадаємо, що найближчий виступ оновленого колективу відбудеться вже 8 листопада на ESL Pro League S6, де він буде битися з клубом Astralis.

Підписуйтесь на новини eSPORTconf Ukraine в Facebook та VK!

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map