Співзасновник QLASH Євген Качалов: «Наша місія – будувати ком’юніті в різних іграх і розважати їх різними способами»

Співзасновник QLASH Євген Качалов: «Наша місія – будувати ком’юніті в різних іграх і розважати їх різними способами»

Євген Качалов – професійний гравець у покер і володар першого в історії України золотого браслета WSOP. Захоплений геймінгом, у 2017 році він разом з італійським покеристом Лукою Пагано заснував в Італії esports-організацію QLASH, яка націлена на просування та впровадження інновацій у кіберспортивну індустрію.

Євген розповів команді eSPORTconf Ukraine 2021 про те, чому він вирішив освоїти кіберспортивну нішу, поділився, які завдання виконує в QLASH на посаді співзасновника та партнера, а також уточнив, як організація реалізує партнерські відносини з професійними футбольними клубами з Італії та Іспанії.

«Кіберспорт мене привабив тим, що він дуже схожий на покер»

Кіберспорт мене привабив тим, що він дуже схожий на покер. Для професійного гравця потрібно мати багато схожих навичок, щоб стати успішним. Для аматора там теж багато схожих речей. Як вони воліють розважатися. Вони люблять грати в турніри, стежити і взаємодіяти зі своїми улюбленими професійними гравцями, стримерами й інфлюенсерами.

Esports – ніша велика й досить розмита, бо є дуже багато ігор. У кожної з них є свій виробник, та в кожного з них свої правила, як можна та не можна працювати з їхньою грою. А тут потрібно мати персональний підхід до кожного виробника та хорошу репутацію, працюючи з ними.

«Обрали назву QLASH, бо нам подобалися назви, які починаються з літери Q»

Ми з партнером давно були прихильниками геймінгу та думали, які нюанси з покеру можуть бути корисними в цій сфері. Так і з’явилася ідея створення кіберспортивної організації QLASH.

Обрали назву QLASH, бо нам подобалися назви, які починаються з літери Q, й англійською вона для нас добре звучала.

«…Моя функція в QLASH – переговори з інвесторами»

Зараз наша місія – будувати ком’юніті в різних іграх і розважати їх різними способами.

Зараз моя функція в QLASH – переговори з інвесторами, оскільки ми зараз проходимо наш перший Fundraising.

«Повне зосередження на розвагах ком'юніті – ключ до довгострокової відданості QLASH»

QLASH – це щось особливе. Ми ще не зустрічали організації, які настільки зосереджені саме на побудові та розвагах ком'юніті, як ми.

Наш мультилокальний підхід до зростання теж унікальний. Ми не ведемо один великий канал для ком'юніті, а розбиваємо його на різні ігри та регіони, завдяки чому члени нашої спільноти отримують найкращий досвід.

Для нас esports – це інструмент маркетингу, а не головний фокус. Повне зосередження на розвагах ком'юніті – ключ до довгострокової відданості QLASH.

18+

Приєднуйтеся до Telegram-чату,  

щоб залишатися в курсі всіх новин eSPORTconf Ukraine й особисто познайомитися з провідними представниками кіберспортивної спільноти!  

Перейти telegram-plane

«З ФК “Мілан” у нас справжнє довгострокове партнерство…»

З футбольним клубом «Інтер» у нас на початку 2020 року був договір – ввести для них кіберспортивний відділ. Деякі члени наших команд представляли їхній бренд. Також ми збирали разом цікаві івенти.

З ФК «Мілан» у нас справжнє довгострокове партнерство, у межах якого ми сформували спільний бренд із назвою MILAN QLASH. Під цим брендом грають кілька з наших гравців. Ми робимо спільні івенти та разом знаходимо спонсорів для їхнього проведення.

Ще в нас партнерство з іспанським футбольним клубом «Вільярреал». У нас двоє іспанських геймерів з FIFA, які грають під їхнім брендом. Ми також під це шукаємо спонсорів, і вони нас рекламують та просувають у своїх соціальних мережах.

«З відомих особистостей інвесторами організації є Даніель Неграну та Філ Гельмут»

QLASH підтримує партнерські відносини з такими брендами: Viber, Milwaukee Bucks Gaming, Sky NowTV, MARCA, Gazzetta dello Sport, Red Bull, Skrill, Xiaomi, Ford, Maxnomic, Motorola, JD Sports.

З іменитих особистостей інвесторами організації є Даніель Неграну та Філ Гельмут, які є двома найвідомішими гравцями в покер у світі. Також у нас один із головних едвайзерів – це Майкл Гейзел, попередній CEO PokerStars.

«QLASH House для нас – це медіафарм»

QLASH House для нас – це медіафарм. Там тренуються гравці, стримлять контент-кріейтори, організовуються живі івенти. І ми навколо всього цього робимо багато контенту.

«Плануємо виходити в інші регіони, окрім Італії та Іспанії»

Якщо говорити про подальший розвиток QLASH, то ми плануємо виходити в інші регіони, окрім Італії та Іспанії, а також продовжувати розробляти нашу платформу для ком’юніті.

Щоб запуститися в Україні, ми ведемо переговори з деякими цікавими партнерами. Усе, що можу сказати на цій стадії, – це те, що ми розглядаємо похідний підхід, як і в інших країнах, де QLASH вже працює.

26 травня на eSPORTconf Ukraine 2021 Євген візьме участь у дискусії про фінанси в кіберспорті та перспективи розвитку галузі в Україні. У межах обговорення експерт планує розглянути питання про партнерство зі спортивними командами.


Приєднуйтеся до події, щоб познайомитися з представниками провідних esports-організацій і дізнатися про особливості роботи в кіберспортивній індустрії!

Програма івенту >>>