Власник клубу NewBee інвестував у компендіум $22 тисячі

Власник клубу NewBee інвестував у компендіум $22 тисячі

Стало відомо, що компендіум найвищого рівня з гри Dota 2 належить власнику китайського кіберспортивного клубу NewBee. Його рівень перебуває на позначці вище 55 тисяч, що на 30 тис. більше, ніж у найближчого "суперника".

Для досягнення такої цифри в компендіум було вкладено близько $22 тисяч. Цікаво, що власник NewBee, як відомо, не переслідує будь-якої кінцевої мети, але щодня збільшує показники.

Нагадаємо: фонд турніру The International 7 перевищить $9 мільйонів, що майже на мільйон більше за минулорічний.

02/03/2021 Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов
Про кіберспортивну освіту на eSPORTconf Ukraine 2021 розповість генеральний продюсер і Chief Visionary Officer WePlay Esports Максим Білоногов Чому освіта в кіберспорті необхідна? Які навички затребувані на кіберспортивному ринку праці? Як esports-організації можуть допомогти в підготовці кваліфікованих фахівців?
18/02/2021 Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021
Про захист прав кіберспортсменів, залучення фанатів до esports-простору та регіональний розвиток галузі: доповіді спікерів на eSPORTconf Ukraine 2021 7 квітня відбудеться eSPORTconf Ukraine 2021, присвячена можливостям і перспективам кіберспорту. Захід збере провідних фахівців індустрії для обговорення потенціалу та векторів розвитку esports-галузі.