СНД-команди з Dota 2 починають битву за слот на ESL One Genting 2018

СНД-команди з Dota 2 починають битву за слот на ESL One Genting 2018

19-22 грудня відбудуться змагання за один-єдиний слот для СНД-регіону на турнірі ESL One Genting 2018. 7 команд були запрошені на відбіркові, ще 5 пройшли відкриту кваліфікацію.

esportconf Ukraine, esport, киберспорт, ESL One Genting 2018

Серед учасників першого дня змагань відзначимо Dota 2-склади клубів Team Spirit і Gambit. Якщо новачки не мають чогось особливого, вони без труднощів пройдуть до чвертьфіналу.

Другий день стане ще більш напруженим. Запрошені до чвертьфіналу команди, дійсно, сильні, але демонструють неоднозначні результати. Українські вболівальники, в основному, будуть підтримувати Natus Vincere G2A, але і в колективах Vega Squadron, а також Team Empire, є по 2 кіберспортсмени з України.

Що стосується головного етапу турніру, то у ньому візьме участь 16 команд, які розіграють $ 400 тис. LAN-фінал відбудеться 23-28 січня в Малайзії.

Підписуйтесь на новини eSPORTconf Ukraine в Facebook та VK!

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map