СНД-гравці, які пройшли до фіналу Європейської кваліфікації Quake World Championships

СНД-гравці, які пройшли до фіналу Європейської кваліфікації Quake World Championships

На даний момент в індивідуальній категорії турніру Quake World Championships визначено 3 з 4 кваліфікаційних груп, які дісталися фіналів Європейського та Північноамериканського регіонів. Кожна налічує по 8 гравців.

З 24 відомих нині представників Європи 8 гравців з СНД. Серед них є українець – Дмитро «Xron» Сахарук. Ще два білоруси: Микита «clawz» Марчинський і гравець клубу Virtus.pro Олексій «Cypherrr» Янушевський.

РФ зараз представляє 5 гравців:

  • Ніколай «AGENT» Майоров;
  • Олексій «Nitrino» Карташев;
  • Антон «Cooller» Сіньгов;
  • Олександр «BaSe» Рибін;
  • Андрій «inz» Занозін.

На жаль, у командній категорії немає жодного колективу під прапором якоїсь з країн СНД, але гравці регіону виступають у складах 2z і The Defendants.

назад до списку
Відвідувачу
Participant

Дізнайтеся більше про перспективи кіберспортивного ринку України і СНД, а також про те, як можна інвестувати й заробляти у сфері esport.

Купити квиток
Спонсору
Participant

Розкажіть про вашу компанію або бренд інвесторам і цільовій аудиторії, знайдіть нових ділових партнерів і клієнтів.


Стати спонсором
Спікеру
Participant

Заявіть про себе як про експерта перед широкою аудиторією, отримайте можливість привернути увагу відвідувачів і інвесторів до своєї діяльності.

Стати спікером
ЗМІ
Participant

Запрошуємо ЗМІ стати інфопартнерами нашого заходу й отримувати найсвіжіші новини про конференції та ексклюзивні інформприводи.

Акредитація

Підписатись на новини

Підписавшись на нашу розсилку, ви будете отримувати останні новини індустрії кіберспорту, інтерв'ю, відео, аналітику та багато іншого!

map